Hakkımızda


SHINE FLOWER GIFT 
Hobi olarak değil tutkunu olarak başladım. Renk ahengi, ferahlığı, huzur vericiliği ve tasarımları...
Binlercesinin bir araya geldiğinde bile kusurlardan kusursuzluğa bir yolculuk yaratması bence bir mucize...
Evimde, iş yerimde, verdiğim davetlerde çiçekler konusunda aşırı hassas olmam sebebi ile çok fazla çiçek yetişdiriciliği konusunda bilgi ve birikim edindim. 20 Yıla yakındır yarı-profesyonel olarak çiçekler tasarlıyordum ve bunu büyük bir keyifle yapıyordum. :)
Uzun süredir çalıştığım Güzellik ve Bakım sektöründen, kurumsal yönetime ve iş anlayışına dair çok şey öğrendim. Yüzlerce eğitim verdim, binlerce insanla tanıştım, onlarca makale yayınladım.
Şimdi bu tecrübelerimi alıp tutkunu olduğum işi sadece kendim için değil herkes için yapmaya karar verdim.
İşte bu heves, istek ve motivasyon ile ilk çiçek atölyem SHINE FLOWER CHOCOLATE & GIFT 'i kurdum.
Şimdi sevgiyle ve emekle yaptığım yepyeni tasarımlarımı sizlerle buluşturabilmenin heyecanı ve keyfini yaşıyorum.
ÇİÇEKLERİ ÖZELLEŞTİRİYORUZ
Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimize çok çeşitli çiçek tasarımları sunmaktayız. Ben ve ekibim, herkes için en iyi çiçek tasarımlarını üretme konusunda uzmanlaşmıştır. Çok özel bir şey arasanız bile, hayatınızdaki o özel kişi için ihtiyacınız olan şeyi seçmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Sizi ve sevdiğiniz kişiyi şaşırtmak için birçok yaratıcı çiçek tasarımı fikrimiz olduğundan şüpheniz olmasın!
Sevginizi göstermek için özel günleri beklemeyin.
ÖZEL HEDİYELER SEÇİYORUZ
Müşterilerimize özel hediyeler sunmaktayız. Ekibimiz, herkes için en iyi hediyeleri seçme konusunda uzmanlaşmıştır. Çok özel bir şey arasanız bile, danışmanlarımız sizin için veya hayatınızdaki kişi için ihtiyacınız olan şeyi seçmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Özel hediyeler ile sevdiklerinize "sevginizi" gönderin.
Şaşırtıcı hediyeler ile mutluluğu yakalayın.
HASSAS PAKETLEME VE ÜCRETSİZ TESLİMAT
Tasarladığımız tüm çiçekler, hediyeler, seçebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz ücretsiz paketlerle sağlanır. Ayrıca, İstanbul çapında ücretsiz teslimat sağladığımız için, seçilen herhangi bir hediyenin tercih edilen bir yere ücretsiz teslimatını sizin için organize edeceğiz.

 

 

 

 

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş